Ana Sayfa Haberler Hakkımızda   Petrol Ürünlerimiz   İletişim

Ürünlerimiz

  DÜZ CAM
  KLASİK BUZLU CAM
  DEKORATİF CAM
  FLOTEL AYNA
  İŞLEMELİ CAMLAR
  YALITIMLI CAMLAR
  NİTELİKLİ CAMLAR
 

LAMEKS CAMLAR

 

Referanslarımız

  Çorlu Bölgesi
  Lüleburgaz Bölgesi
  Edirne Bölgesi
  Tekirdağ Bölgesi
  Yurtdışı

Ziyaretçilerimiz

Bugün
29
Bu hafta
225
Bu Ay
225
Toplam
271155636

Hava Durumu

Kırklareli
KIRKLARELİ

 
 
   
>   HİZMETLERİMİZ
   
DÜZCAM    RENKSİZ DÜZCAM
 
     Düzcam (Float cam), cam eriyiğinin erimiş kalay üzerinde yüzdürülmesi yöntemiyle üretilir. Renksiz düzcam, saydamlığı sayesinde yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir. Tüm cam uygulamaları için temel üründür. Renksiz düzcama ikincil işlemler uygulanarak yalıtım camı ünitesi, lamine cam, temperli cam, kısmi temperli cam, emaye cam, bombeli cam, kaplamalı cam, ayna üretebilmektedir.
Renksiz düzcam istenilen boyutlarda kesilerek kullanılabileceği gibi; kenar işleme, bombeleme, temperleme, kısmi temperleme, laminasyon, kaplama, çift camlama, aynalama gibi ikincil işlemler uygulamak suretiyle, emniyet ve güvenlik, ısı kontrolü, güneş kontrolü, ısı ve güneş kontrolü, dekorasyon, gürültü kontrolü işlevleri kazandırılarak inşaat, dekorasyon, otomotiv, beyaz eşya, tarım, enerji gibi pek çok sektörde kullanım alanı bulunmaktadır..
 
 
DÜZCAM    RENKLİ DÜZCAM
 
     Float prosesi sırasında cam hamuruna renk verici maddelerin ilave edilmesi ile elde edilir. Yeşil, füme, bronz ve mavi renkleri mevcuttur. Güneş kontrolü için temel üründür. Kaplamalı camlar ile ayna üretiminde alt cam olarak da kullanılır. Kenar işleme yapılabilir. Tek cam olarak kullanılabilir. Renkli camlar ikincil işlemler yapılarak yalıtım camı ünitesi, lamine cam, temperli cam, kısmi temperli cam, emaye cam, bombeli cam, kaplamalı cam, ayna üretilebilmektedir. Bütün güneş kontrol camlarında ısıl kırılma riskleri vardır, bu nedenle Renkli Cam serisi güneş kontrol camlarının temperli veya kısmi temperli kullanılması tavsiye edilir.
Ağırlıklı olarak giydirme cepheli konut dışı yapılarda olmak üzere güneş kontrolü gerektiren bütün yapılarda, pencerelerde, parapetlerde, duvar önlerinde, çatı ışıklarında ve korkuluklarda kullanılır. Ayrıca masa, sehpa, raf, kapı, duş kabini ve ara bölme camı olarak dekorasyonda da kullanılmaktadır.
 
 
   

2011 © Güler Cam ve Petrol Ürn.Paz.Tic.San.Ltd.Şti