Ana Sayfa Haberler Hakkımızda   Petrol Ürünlerimiz   İletişim

Ürünlerimiz

  DÜZ CAM
  KLASİK BUZLU CAM
  DEKORATİF CAM
  FLOTEL AYNA
  İŞLEMELİ CAMLAR
  YALITIMLI CAMLAR
  NİTELİKLİ CAMLAR
 

LAMEKS CAMLAR

 

Referanslarımız

  Çorlu Bölgesi
  Lüleburgaz Bölgesi
  Edirne Bölgesi
  Tekirdağ Bölgesi
  Yurtdışı

Ziyaretçilerimiz

Bugün
27
Bu hafta
219
Bu Ay
219
Toplam
271148900

Hava Durumu

Kırklareli
KIRKLARELİ

 
 
   
>   HİZMETLERİMİZ
   
DEKORATİF CAM    ELİTGLASS
 
     Elit Glass serisi, estetik görüntüsü ile tasarımcıya ve nihai kullanıcıya yeni fikirler sunan dekoratif buzlu camların özel bir serisidir. Şeffaflığın ve gizliliğin aynı anda yaşanmasına imkan veren ve tasarım zenginliği sağlayan Elit Glass serisi renksiz, bronz ve mavi renkte beş desenden oluşmaktadır. Desenlerin derinliği ve dokusu Elit Glass serisinin ışık ve görüntü geçirgenliğini belirler. Emniyet gerektiren yerlerde temperli olarak kullanılmalıdır.
İç kapılar, mutfak banyo dolap kapakları, duş kabini, sürgü dolap, sehpa, balkon, ara bölme camı, dolap kapakları, raf camı, ara bölme camı ayrıca sosyal ve endüstriyel yapılarda, balkon ve merdiven korkuluklarında kullanılmaktadır.
 
DEKORATİF CAM    YORGLASS
 
     Dekoratif camlar yüksek kalitesi ve çok sayıda desen çeşidi ile modern ortamlar yaratmak için vazgeçilmez cam ürünleridir. Asit ile işleme yoluyla üretilen Yorglass dekoratif camlar, Türk mimarisine, iç dekorasyon ve mobilya sanayisine yeni bir biçim ve yeni bir boyut getirmiştir.
Dolap Kapaklarında, duşa kabinlerde, mutfak, banyo, kapı ve pencerelerde, ışıklandırmada kullanılmaktadır. Kesilebilir, delinebilir. Çift cam yapılabilir. Temperlenebilir.
 
DEKORATİF CAM    CAM TUĞLA
 
     Yüksek sıcaklıktaki cam hamurunun özel kalıplarda preslenmesi ile elde edilen boşluklu camın, bir diğerine yine sıcak olarak birleştirilmesi suretiyle üretilir. Çeşitli büyüklük, renk, desen ve dokularda üretilebilen cam tuğla, düşey kullanıma uygun bir üründür. Farklı renk ve desenlerde üretilen Cam Tuğla, net görüntüyü engelleyerek gizlilik sağlarken, ışık geçişine de izin veren duvarların yapımında kullanılan bir yapı malzemesidir. Cam Tuğla yapıların dış cephelerinde, iç mekan dekorasyonunda (merdivenler, iç bölmeler, duşakabin) gibi değişik fonksiyonlar için kullanılabilir.
Cam Tuğla yapıların dış cepheleri, merdiven evleri, iç bölmeler, duş kabinleri gibi değişik fonksiyonlar için kullanılabilir.
 
DEKORATİF CAM    CAM PARKE
 
     Yüksek sıcaklıktaki masif camın kalıplar içinde şekillendirilmesi yöntemi ile üretilir. cam parke, cam döşemelerde ve yaya trafiğinin olduğu kaldırımlarda alt katlara ışık sağlamak amacıyla kullanılır. Bu parke ışık geçişine izin verirken, net görüntüyü engelleyerek gizlilik sağlayan döşemelerin yapımında kullanılan bir yapı elemanıdır. Cam Parke; ama ve bodrum katlar, ışıklıklar, karanlık koridor gibi mekanlarda özel çözümler elde edebilmek için dekoratif bir görüntü elde edebilmek için üretilmiş ideal bir üründür.
Cam Parke asma ve bodrum katlar, ışıklıklar, karanlık koridor ve sahanlık döşemelerinde vb. özel çözüm gerektiren mekanların kapatılmasında kullanılabilecek işlevsel ve dekoratif bir üründür. Cam Parke döşemeler sadece yaya trafiğine uygundur, araç trafiğine karşı dayanıklı değildir.
 
 
   

2011 © Güler Cam ve Petrol Ürn.Paz.Tic.San.Ltd.Şti