Ana Sayfa Haberler Hakkımızda   Petrol Ürünlerimiz   İletişim

Referanslarımız

  Çorlu Bölgesi
  Lüleburgaz Bölgesi
  Edirne Bölgesi
  Tekirdağ Bölgesi
  Yurtdışı

Ziyaretçilerimiz

Bugün
41
Bu hafta
261
Bu Ay
261
Toplam
271196052

Hava Durumu

Kırklareli
KIRKLARELİ

 
 
 
>   PETROL ÜRÜNLERİMİZ
   
 
 
Güler Petrol Ürünleri

Bölgemizde en iyi hizmet ve en kaliteli ürünleri tüketiciye sunmak amacıyla ülkemizin en güvenilir petrol şirketi Petrol Ofisi ürünlerinin hizmetlerini vermekteyiz.

 
PO Hakkında

Petrol Ofisi, kamu ve özel sektör kuruluşları ile nihai tüketicilerin gereksinimi için petrol ve petrol ürünleri satın almak, ithal etmek ve ülkenin çeşitli yerlerinde stoklar oluşturup pazarlamasını yapmak amacıyla 1941 yılında kuruldu. 1983 yılında Anonim Şirket yapısına kavuşan ve 2000 yılında özelleştirilen Petrol Ofisi yaklaşık 2.500 istasyon, 10 akaryakıt terminali, 2 LPG terminali, 31 havalimanı ikmal ünitesi, 1 madeni yağ fabrikası, 1.200’e varan personel sayısıve geniş pazarlama ağıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.
Güncel Haberler
Petrol Ofisi`nden Positive Card ile yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde bedava yakıt kazanma şansınız devam ediyor.

20 Ocak - 30 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada Positive Card kullanılarak yapılacak akaryakıt alışverişleri karşılığında bedava akaryakıt kazanılacaktır. Her 300 Positive Puan karşılığında 5TL'lik akaryakıt ya da otogaz kazanılacak kampanyada eski puanlar da geçerlidir.
Devamı için tıklayınız.

Petrol Ofisi Madeni Yağları 2010`un pazar lideri

PETDER (Petrol Sanayi Derneği) tarafından açıklanan en son verilere göre 2010 yılında Petrol Ofisi ulusal pazarda 73,000 ton madeni yağ satışı gerçekleştirerek pazar payını % 24,1`e yükseltti ve madeni yağ pazarının lideri oldu. Petrol Ofisi liderliğini, hedef aldığı ve rekabetçi pazarda ciddi bir potansiyele sahip olan yüksek teknolojili ürün segmentlerinde büyümesine borçlu bulunuyor. Petrol Ofisi 2011 yılında bu ivmeyi yükselterek devam ettirmeyi amaçlıyor.

 
 

 

2011 © Güler Cam ve Petrol Ürn.Paz.Tic.San.Ltd.Şti